GARANTII

Kontrollmeetod:
  • Müügil olevate esemete seisukord on nähtav piltidel ja kirjeldatud kirjelduses. Kirjeldus ja pildid on samaväärse kaaluga! Enne pakkumise tegemist tutvuda mõlemaga ning vajadusel küsida lisaküsimusi.
  • Kaamerad on testitud demofilmiga, see tähendab, et nende funktsioonide töökorda on kontrollitud. Kuid ma ei saa anda 100% garantiid, et kaamera katikul puuduvad valguslekked või kõik kiirused on korrektsed.
  • !!! - Objektiivide kirjelduses tähendab "puhas ja korras" seda, et objektiivide diafragma töötab, klaasid on puhtad hallitusest, eraldumisest jms. Tolm ei mõjuta piltide kvaliteeti ning tolmu leidub ka uutes objektiivides. Ehk tolmu olemasolu ei ole defekt!
  • !!! - Objektiividel võib neil esineda kosmeetilisi vigu, mida ei ole kirjelduses kirjeldatud, näiteks filtrirõnga muljumine või värvi kulumine. Need ei mõjuta objektiivi töökorda. Ehk enne pakkumise tegemist tutvuda põhjalikult piltidega ning vajadusel küsida täpsustavaid küsimusi.
"Ühe filmi garantii" - 45 päeva.
  • "Ühe filmi garantii" kehtib 45 päeva ostu hetkest. "Ühe filmi Garantii" tähendab seda, et peale ostu on võimalik peale esimese filmi pildistamist tekkinud probleemidest teada anda ning vajadusel kas kaamera välja vahetada või raha tagasi saada. Garantii raames ei kompenseerita transpordi, filmi maksumuse ega ilmutamise kulusid.