KUIDAS TÖÖTAB

  1. Vali välja kaamera - mida soovid rentida. Kaamera rendihind on toodud päeva kaupa, minimaalne periood on nädal. Soovitatav on rentida kaamera pikemaks perioodiks, sest rendiperioodi sees on ka transpordile kuluv aeg. Rendime tehnikat kogu baltikumis.

  2. Kirjuta meile sõnum Facebookis või instagramis või siis telli otse meie lehelt. Kirjuta meile, mis vahemikus soovid kaamerat rentida. Kui kuupäevad on vabad siis kinnitame broneeringu, kui ei siis tagastame renditasu. Rentides tuleb arvestada, et kaamera pannakse teele rendi esimesel päeval ning peab olema tagasi meie juures rendi viimasel päeval. Hinna sees on kahepoolne saatmine dpdga.

  3. Maksa rendiperioodi eest esitatud arve alusel. Tasutud arve on broneeringu kinnituseks. Nõutav deposiit, mille saate peale edukat rendiperioodi tagasi, tuleb tasuda hiljemalt 3 päeva enne rendi algust.

  4. Rendi esimese päeva hommikul pannakse kaamera teele. Kaamera jõuab üldiselt kohale järgmise päeva hommikuks, kuid tuleks igaks juhuks arvestada maksimaalselt 2 päevaga. Lisatasu eest saadame Cargobusi või kulleriga, siis on kohal paari tunni jooksul. Tartus ja aegajal ka Tallinnas võite ka ise kaamerale järgi tulla. Kätte saades fikseerida kaamera konditsioon pildistades, et vältida tulevasi vaidluseid.

  5. Kasuta renditud tehnikat, tee pilte, käi reisil ning naudi

  6. Soovituslikult 2-3 päeva enne rendi lõppu pakkida renditud kaamera turvaliselt ja saata meile tagasi. Soovitame teha ka rendiperioodi lõpus pildid kaamera konditsioonist, et vältida hilisemaid vaidluseid.

  7. Ilmuta oma pildid endale sobilikus kohas. Tartus näiteks Valguslauas (www.valguslaud.ee). Kirjuta meie lehele oma kaamera rendi ning kasutamise kogemusest ning saad järgmise rendi tarbeks krediiti :)

Hoiame filmi elus! Emulsioon.